WORKSHOP WEEKEND 30.-31.10.2020

AIKATAULU

PERJANTAI 30.10.

  • 17.00-19.00 ROSA BLOM (Tekniikka & Disco)
  • 19.00-20.00 POWER & STRETCH

LAUANTAI 31.10.

  • 10.30-12.30 JANINA ILKKA (Tekniikka + Disco)
  • 13.30-15.00 ROSA BLOM & NEA BLOM (DUO)
  • 15.30-17.30 JESSICA & SHARON (Tekniikka + Disco)
  • 18.00-19.00 NEA BLOM (SLOW)
  • 19.15-20.15 OONA BLOM (Power & Stretch) 

LISÄTIEDOT

Star Dance Studio järjestää kaksi treenipäivää kotimaisten huippuopettajien johdolla! 

Workshop Weekend on suunnattu kaikille edistyneen tason discotanssijoille.

Tanssijoilla on mahdollisuus yöpyä maksutta Studiolla. 

HINTA:

1 päivä (pe) = 25€
1 päivä (la) = 50€
2 päivää = 70€


Star Dance Studio
WORKSHOP WEEKEND 7.-8.8.2020

Daniel Egholm & Thomas Borgersen 8.2.2020

Just Berger & Andy Bartsch 3.-4.11.2018

Charlotta Helgesen & Roman Shabanov 21.-22.9.2019

Charlotta Helgesen 29.-30.9.2018

Charlotta Helgesen 13.4.2019

Nea & Rosa Blom 8.-9.9.2018