KILPAILUTULOKSET

SAMSON DANCE CONTEST 6.-8.3.2020 / St. Petersburg, Russia

Disco Solo Children Open Class

  • Kira Hagros 42. sija

Disco Solo Junior 1 Open Class

  • Kerttu Rusama 9. sija
  • Liisa Hyryläinen 26. sija
  • Aino Oivukkamäki 32. sija
  • Tilda Vauramo 38. sija

Disco Solo Junior 2 Open Class

  • Minea Tiitto 16. sija
  • Sofia Wendelius 26. sija

Disco Solo Adults Open Class

  • Lilli Lehvilä 19. sija
  • Ira Hursti 19. sija
  • Natalie Aarnio 26. sija

Disco Duo Juniors Open Class

  • Minea Tiitto & Liisa Hyryläinen 5. sija
  • Kerttu Rusama & Tilda Vauramo 17. sija
  • Aino Oivukkamäki & Sofia Wendelius 20. sija

Disco Duo Adults Open Class

  • Lilli Lehvilä & Natalie Aarnio 7. sija

Disco Solo Junior 2 Rising Stars

  • Sofia Wendelius 1. sija

Disco Solo Children 2 Stars

  • Kira Hagros 31. sija

Disco Solo Junior 1 Stars

  • Tilda Vauramo 3. sija
  • Liisa Hyryläinen 7. sija
  • Aino Oivukkamäki 18. sija

Disco Solo Junior 2 Stars

  • Minea Tiitto 5. sija

Disco Solo Junior 1 Elite

  • Kerttu Rusama 17. sija

Disco Solo Adults Elite

  • Natalie Aarnio 10. sija
  • Lilli Lehvilä 13. sija

Disco Duo Juniors Rising stars

  • Aino Oivukkamäki & Sofia Wendelius 1. sija

Disco Duo Juniors Elite

  • Kerttu Rusama & Tilda Vauramo 10. sija

Disco Duo Adults Elite

  • Lilli Lehvilä & Natalie Aarnio 3. sija

Slow Solo Children 2 Rising Stars

  • Kira Hagros 9. sija

Slow Solo Junior 1 Rising Stars

  • Tilda Vauramo 2. sija
  • Liisa Hyryläinen 3. sija
  • Kerttu Rusama 4. sija

Slow Solo Adults Stars

  • Ira Hursti 1. sija
  • Lilli Lehvilä 2. sija
  • Linnea Haapio 3. sija

Disco Solo ALL BLACK (all ages)

  • Natalie Aarnio 25. sija
  • Lilli Lehvilä 41. sija
  • Minea Tiitto 41. sija
  • Kerttu Rusama 41. sija
  • Ira Hursti 52. sija
  • Tilda Vauramo 52. sija
  • Kira Hagros 85. sija
  • Liisa Hyryläinen 85. sija
  • Aino Oivukkamäki 103. sija
  • Sofia Wendelius 114. sija

NORDIC OPEN 6.-8.12.2019 / Katrineholm, Sweden

Disco Solo Star Children

  • Kira Hagros 7. sija

Disco Solo Star Junior 1

  • Liisa Hyryläinen 7. sija
  • Saara Myllykangas 7. sija
  • Iiris Puittinen 13. sija
  • Kerttu Rusama 25. sija
  • Tilda Vauramo 25. sija
  • Aino Oivukkamäki 50. sija

Disco Solo Star Junior 2

  • Minea Tiitto 11. sija
  • Sofia Wendelius 39. sija

Disco Solo Open Juniors

  • Sara Rautiainen 19. sija

Disco Solo Open Adults

  • Ira Hursti 23. sija
  • Natalie Aarnio 34. sija
  • Rafaela Palmroth 34. sija
  • Lilli Lehvilä 64. sija

Disco Duo Star Juniors

  • Minea Tiitto & Liisa Hyryläinen 13. sija
  • Kerttu Rusama & Tilda Vauramo 25. sija
  • Aino Oivukkamäki & Sofia Wendelius 50. sija

Disco Duo Open Adults

  • Linnea Haapio & Rafaela Palmroth 18. sija

Disco Group Open Juniors

  • UNITY 11. sija

CITY DISCO CUP 23.11.2019 / Oulu, Finland

Disco Dance Solo Juniors

  • Sara Rautiainen 2. sija
  • Nicole Aarnio 3. sija

Disco Dance Solo Adults

  • Natalie Aarnio 1. sija

Disco Dance Duo Juniors

  • Liisa Hyryläinen & Minea Tiitto 2. sija
  • Kerttu Rusama & Tilda Vauramo 3. sija

Disco Dance Solo Silver Category

  • Aino Oivukkamäki 1. sija
  • Sofia Wendelius 3. sija

ODESSA DIAMOND CUP 19.10.2019 / Odessa, Ukraine

Slow Solo Adults

  • Lilli Lehvilä 7. sija

Disco Dance Solo All Red

  • Lilli Lehvilä
  • Ira Hursti

Disco Dance Solo Adults

  • Lilli Lehvilä
  • Ira Hursti

STAR CUP 21.9.2019 / Espoo, Finland

Disco Dance Solo Female Adults

  • Natalie Aarnio 2. sija
  • Ira Hursti 4. sija
  • Rafaela Palmroth 5. sija

Disco Dance Duo Adults

  • Linnea Haapio & Rafaela Palmroth 2. sija

Disco Dance Solo Juniors

  • Iirs Puittinen 5. sija

Disco Dance Solo Children

  • Kira Hagros 4. sija

IDO WORLD DISCO DANCE CHAMPIONSHIPS 20.-23.6.2019 / Chomutov, Czech Rebublic

Disco Dance Solo Female Adults

  • Natalie Aarnio 31. sija
  • Lotta Särkilahti 62. sija

Disco Dance Duo Female Adults

  • Natalie Aarnio & Lotta Särkilahti 12. sija

Disco Dance Small Group Adults

  • Star Team 26. sija
  • Star Dancers 26. sija

TALLINN OPEN 11.-12.5.2019 / Tallinn, Estonia

Disco Dance Solo Juniors

  • Kerttu Rusama 5. sija
  • Minea Tiitto 8. sija
  • Nicole Aarnio 9. sija
  • Liisa Hyryläinen 16. sija
  • Aino Oivukkamäki 22. sija

Disco Dance Freestyle Juniors

  • Iiris Puittinen 2. sija

Disco Dance Solo Adults

  • Natalie Aarnio 6. sija
  • Ira Hursti 7. sija
  • Lotta Särkilahti 10. sija
  • Rafaela Palmroth 13. sija
  • Lilli Lehvilä 14. sija

Disco Dance Duo Juniors

  • Saara Myllykangas & Kira Hagros 4. sija

Disco Dance Duo Adults

  • Natalie Aarnio & Lotta Särkilahti 2. sija

DISCO IKM & SM 23.-24.2019 / Lahti, Finland

Rising Star Duo Juniors

  • Werneri Voitila & Annika Erkkilä 1. sija
  • Waltteri Voitila & Julia Tamminen 2. sija

Rising Star Solo Juniors

  • Minea Tiitto 3. sija
  • Kerttu Rusama 6. sija
  • Tilda Vauramo 7. sija
  • Liisa Hyryläinen 8. sija
  • Emilia Forsström 17. sija
  • Aino Oivukkamäki 19. sija

Rising Star Solo Adults

  • Lilli Lehvilä 1. sija
  • Linnea Haapio 2. sija

Disco Dance Solo Juniors

  • Nicole Aarnio 19. sija

Disco Dance Solo Adults

  • Natalie Aarnio 7. sija
  • Lotta Särkilahti 7. sija
  • Rafaela Palmroth 12. sija
  • Ira Hursti 12. sija
  • Nella Tamminen 21. sija

Disco Dance Duo Adults

  • Natalie Aarnio & Lotta Särkilahti 7. sija

Disco Dance Small Group Adults

  • Star Team 3. sija
  • Star Dancers 4. sija

SAMSON DANCE CONTEST 8.-10.3.2019 / St. Petersburg, Russia

Disco Dance Solo Female Adults Star

  • Lilli Lehvilä 1. sija
  • Linnea Haapio 7. sija

Disco Dance Solo Female Adults Grand Prix

  • Ira Hursti 13. sija
  • Miisa Palkoranta 17. sija
  • Rafaela Palmroth 25. sija
  • Natalie Aarnio 34. sija
  • Lotta Särkilahti 34. sija
  • Nella Tamminen 40. sija
  • Lilli Lehvilä 40. sija

Disco Dance Duo Adults Elite

  • Natalie Aarnio & Lotta Särkilahti 5. sija

Disco Dance Duo Adults Grand Prix

  • Natalie Aarnio & Lotta Särkilahti 7. sija

Disco Dance Small Group Adults Grand Prix

  • Star Dancers 5. sija
  • Star Team 2. sija

Slow Solo Female Adults Grand Prix 

  • Lilli Lehvilä 12. sija

Show Dance Small Group Adults Grand Prix

  • Star Team 4. sija

Disco Dance Solo All Black (all ages)

  • Nella Tamminen 38. sija
  • Lilli Lehvilä 46. sija
  • Rafaela Palmroth 46. sija
  • Lotta Särkilahti 46. sija
  • Natalie Aarnio 50. sija
  • Vilma Hotakainen 57. sija
  • Linnea Haapio 64. sija

NORDIC OPEN 7.-9.12.2018 / Katrineholm, Sweden

Disco Dance Solo Star Junior 2

  • Nicole Aarnio 8. sija

Disco Dance Solo Open Juniors

  • Rafaela Palmroth 80. sija

Disco Dance Solo Open Adults

  • Natalie Aarnio 33. sija
  • Ira Hursti 59. sija

DANCE & SHOW 24.-25.11.2018 / Ylöjärvi, Finland

Disco Dance Solo Female Adults

  • Lotta Särkilahti 1. sija
  • Natalie Aarnio 2. sija

Disco Dance Duo Female Adults

  • Natalie Aarnio & Lotta Särkilahti 1. sija

Disco Dance Rising Star 12v+

  • Star Juniors 2. sija

IDO WORLD DISCO DANCE CHAMPIONSHIPS 11.-14.2018 / Örebro, Sweden

Disco Dance Solo Female Adults 

  • Natalie Aarnio 57. sija

Disco Dance Duo Female Adults

  • Natalie Aarnio & Lotta Särkilahti 37. sija

Disco Dance Formation Adults

  • Divine "This time!"  8. sija